Asma Tavan Dekorasyon Modelleri

Asma Tavan Dekorasyon Modelleri

Asma Tavanın kullanım alanları; ev,ofis,büro,mağaza,dükkan,rezidans,otel,restaurant,villa,daire,pastane,cafe,hastane ve daha birçok  mekan tavanları için kullanılmaktadır.

Asma Tavanın yapılış amacı nedir ; Asma tavan yapılan mekanların birkaç yapılma amacı vardır, bunların başında eski, bozulmuş ,düzgün olmayan mevcut tavan yüzeyini düzeltmek ve aynı zamanda estetik açıdan güzel bir tavan dekorasyonu oluşturmaktır.

Asma tavan yapılışının diğer bir nedeni artık normal bir hale gelen ve olması gereken  tavan dekorasyonu, aynı zamanda led ışıklandırma ve led spot aydınlatmalar ile bir lüksten ziyade ihtiyaç haline gelmiştir, bu nedenle led ışıklı alçıpan asma tavan   dekorasyonun vazgeçilmez  unsurlarındandır…

Aşağıda bulunan modellerden beğendiğiniz tavan uygulamasını seçip bize mail ,whatsapp veya  telefon numaralarımız dan ulaşıp  fiyat teklifi alabilirsiniz.1 thought on “Asma Tavan Dekorasyon Modelleri”

  • Merhaba kemerburgaz da villamıza asma tavan ve boya işlerini yapmıştınız, size çok teşekkür ediyorum, dekorasyon çok güzel oldu.
    gelen her misafirim çok beğeniyor, site içindeki arkadaşım numaranızı istedi verdim o komple tadilat yaptıracak kolay gelsin.