Salon Asma Tavan Modelleri

Salon Asma Tavan Modelleri

Salon için asma tavan modeli seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir kısaca  değinelim.

Salon evin en çok vakit geçirilen yaşam alanlarından biridir bunu göz önünde bulundurarak  yaşam kalitemizi ve göz zevkimizi bozmayacak sürekli bir değişime itmeyecek bir asma tavan modelini seçmeliyiz.

Nedeni ise zevklerimiz ve fikirlerimiz sürekli değişkenlik gösterir hayat boyunca bir şeylerden etkilenerek  kararlar veririz ve  bir zaman sonra verdiğimiz karardan pişmanlık duyarız…

Bu durumda en mantıklı karar evin şekline ve biçimine uygun aynı zamanda aydınlatma açısından  yeterli olacak ve uzun yıllar geçse de nefret etmeyeceğiniz  minimalist ,sade  yapıda bir asma tavan modeli seçmek olacaktır. 

Aşağıda bulunan modellerden beğendiğiniz tavan uygulamasını seçip bize mail ,whatsapp veya  telefon numaralarımız dan ulaşıp  fiyat teklifi alabilirsiniz.1 thought on “Salon Asma Tavan Modelleri”

  • Merhaba kemerburgaz da villamıza asma tavan ve boya işlerini yapmıştınız, size çok teşekkür ediyorum, dekorasyon çok güzel oldu.
    gelen her misafirim çok beğeniyor, site içindeki arkadaşım numaranızı istedi verdim o komple tadilat yaptıracak kolay gelsin.