Koridor için Asma Tavan Modelleri

Koridor için Asma Tavan Modelleri

Koridor ,hol ve antre gibi alanlar diğer odalara, mutfak  ve banyo gibi  yerlere geçişimizi sağlar , Bu bölgeler evin dış kapı başlangıcıyla uzanan kare,dikdörtgen ve en açısından dar bir yapıdan oluşur.

Bu yapı genellikle evin aydınlatma açısından en sorunlu yerleri olur , bu bağlamda ışık almayan bir bölüm olduğu için  iyi bir aydınlatma yapılması gerekmektedir.

Bizim uygulama yaptığımız led spot ışıklı ,led  gizli aydınlatmalı  asma tavan sistemi hem elektrik tasarrufu sağlayacak hemde estetik açıdan güzel bir tavan dekorasyonu olacaktır…

Aynı zamanda evinize katma değer katacak ilerleyen zaman zarfında gayrimenkul’un satışı halinde fiyatında hatırı sayılır bir değerle elinizden çıkarabileceksiniz  bu arada satışta olan yakın özelliklerdeki evlere göre öncelik sırası sizin eviniz olacaktır.

Aşağıda bulunan modellerden beğendiğiniz tavan uygulamasını seçip bize mail ,whatsapp veya  telefon numaralarımız dan ulaşıp  fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



1 thought on “Koridor için Asma Tavan Modelleri”

  • Merhaba kemerburgaz da villamıza asma tavan ve boya işlerini yapmıştınız, size çok teşekkür ediyorum, dekorasyon çok güzel oldu.
    gelen her misafirim çok beğeniyor, site içindeki arkadaşım numaranızı istedi verdim o komple tadilat yaptıracak kolay gelsin.